Englisch version

 nový e-SHOP 

 

 

přehled pláštěnek vyráběných firmou Condor
 

 
  INDEX: Ochrana proti dešti při turistice    Pláštěnky Condor    e-shop pláštěnky
 

.

pláštěnka - "Velbloud"

má propracovaný střih s rozkládacím hrbem pro batoh. Odpovídající výška batohu je do úrovně hlavy ( +/- cca 10cm). Lze ji tedy použít pro všechny běžné větší batohy. Menší batohy lze nosit i bez rozepnutí hrbu. Hrb se zapíná pomocí zipu, jehož švy jsou podlepeny a který je shora kryt légou. Vlastní hrb je plochého střihu a po zapnutí je ukryt pod zádovým dílem. Po straně pláštěnky jsou vsazeny krátké rukávy a spínání boků je na zipy. Celková šířka pláštěnky je dostatečná i pro manipulaci s batohem uvnitř. Kapuce má zpevněný štítek, nastavení délky pomocí svorky a navzájem překryté nesešité cípy pod bradou. Pláštěnka je vyrobena z materiálu s polyuretanovým zátěrem. Je k dispozici v barvách khaki a tmavě modré.

 Rozsah možných velikostí je: S (pro postavu cca 150cm), M (160cm), L (170cm), XL (180cm) a XXL (190cm). Menší, nebo větší lze vyrobit na požádání.

Členitý střih neumožňuje pončo rozložit na rovnou plachtu, a proto odpadá možnost přístřešku. Naopak při přehnutí rozloženého ponča podél svislé osy a jeho podélném sepnutí lze získat nouzový žďárák (užší přední část a širší zadní díl vyhovují šířce spacáku

 

pláštěnka Lama - CONDOR

 

pláštěnka - "Lama"

je odvozena od typu "Velbloud", pouze bez hrbu pro batoh. Menší batohy lze nosit i pod touto pláštěnkou. Po straně pláštěnky jsou vsazeny krátké rukávy a spínání boků je na zipy. Kapuce má zpevněný štítek, nastavení délky pomocí svorky a navzájem překryté nesešité cípy pod bradou. Pláštěnka je vyrobena z materiálu s polyuretanovým zátěrem, všechny spojovací švy jsou podlepeny. Pláštěnka je k dispozici v barvách khaki a tmavě modré. Rozsah možných velikostí je: S (pro postavu cca 150cm), M (160cm), L (170cm), XL (180cm) a XXL (190cm). Menší, nebo větší lze vyrobit na požádání.

pláštěnka - pončo

je obdélníkového střihu s jednoduchou kapucou ve středu. Je vyrobeno z polyamidu s polyuretanovým zátěrem a má podlepené švy. Boky se spínají pomocí zipů. K dispozici jsou běžně tyto velikosti - M (145 x 190cm), L (145 x 225cm) a XL (145x270cm). Barvy jsou khaki nebo tmavě modrá.

 

 

pláštěnka cykloturistická

Fixace předního dílu k zápěstí je řešena pomocí suchých zipů. Toto provedení umožňuje kdykoliv ruku uvolnit (při pádu, znamení o změně směru jízdy atd). kapuce má po obvodě průhledný průzor, který zachovává periferní vidění a zároveň chrání obličej před deštěm. Zadní díl je sepnut trojzubcem kolem pasu . Přední díl má rovněž trojzubec. Po vzájemném sepnutí předního a zadního dílu je z pláštěnky klasické pončo . Reflexní pásky 3M přispívají k bezpečnosti a viditelnosti.

Pláštěnka je vyrobena            z materiálu BIKER nebo  REINSHEL od firmy Concordia, s polyuretanovým zátěrem. Všechny spojovací švy jsou podlepeny. Je k dispozici v barvách červená, žlutá, tmavě a středně modrá.

 Rozsah možných velikostí je: M (pro postavu cca 155 - 175 cm),  XL (170 - 190 cm). Menší, nebo větší lze vyrobit na požádání.

 

 

pláštěnka cyklistická

 cyklistická pláštěnka CONDOR

pláštěnka na batohpláštěnka na batoh CONDORpláštěnka na batoh CONDOR - uchycení

je samostatný přehoz přes batoh z materiálu s polyuretanovým zátěrem, s podlepenými švy. V horní části je fixována gumou všitou v hraně, v dolní části je fixována pomocí šňůrek a proto je rozměrově velmi variabilní a přizpůsobivá.  Vyrábí se ve třech velikostech: L pro batohy litráže 50 – 65l, XL 60 – 75l a XXL nad 70l. Uvedené litráže jsou orientační s ohledem k různým rozměrům vyráběných batohů (poměr šířka ku výšce).

 
   

spací pytle   pláštěnky   větrovky    zimní bundy   batohy   vařič "dřívkáč"   pletené šňůry
polštáře a přikrývky    thermopack bivak. botičky a rukavice   fusak do kočárku    obal na lyže
  cykloreflektor LUXEON    Žďársky pytel    bivakovací plachty    obaly historické stany
   podsadové stany    Teepee Dakota / Seton / Lining    hangáry    velkoprostorové stany  atypické stany
   ceník   kontakt